Optiswiss Gözlük Camları

be 4ty+

be4ty1
Bütünüyle mükemmelleştirilmiş bir progresif gözlük camı

Benim progresif gözlük camlarım, en son teknoloji ürünüdür. Bütünüyle mükemmelleştirilmiş tasarımı
sayesinde be 4ty+® uzak ve yakın mesafelerde rahat bir görüşün yanı sıra doğal bir perspektiv sağlar.   Gözlük camlarım daha estetik, bombesiz ve daha ince.  be 4ty+® bana günün her saatinde rahatlık veriyor.

 

 

be 4ty+ VIP Kişiye Özel Organik Progressive
vip1

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR
be4ty+ VIP, karakteristik ve dizayn özellikleriyle be4ty+’ den tecrübe edilerek tasarlanmıştır. Free-Form teknolojisi kullanılarak,

aşağıdaki kişisel parametreleri de hesaba katarak ortaya yepyeni bir kişisel progresif serisi çıkarılmıştır.
– Pupilla mesafesi

– Vertex mesafesi
– Çerçeve bombesi
– Yakın okuma mesafesi
– Pantoskopik açı
– Hesaplanmış 7 değişik koridor uzunluğu*
*Müşterilerin okuma ve yakını kullanma alışkanlıklarına göre7 değişik koridor uzunluğu hesaplanmıştır. Müşterinize okuması için bir yazı verin ve okuyuş stilini gözlemleyin. Eğer başını belirgin olarak kaldırıp indiriyorsa kısa hesaplanmış bir koridor uzunluğuna gerek vardır.Eğer baş hareketleri belirgin değilse ve bunu göz hareketleriyle yapmayı tercih ediyorsa daha uzun hesaplanmış bir koridor uzunluğuna ihtiyaç vardır. 

be 4ty+ XLS Kişiye Özel Organik Progressive
xls11
XXL (Çok geniş) veya XXS (Çok dar) Pupilla Mesafesi Olanlar için Kişiye Özel Progresif Cam
Be 4ty+ XLS adında çok özel bir progresif cam ürettik. Pupilla mesafesi dikkate alınarak tasarlanmış olan be 4ty+ XLS, kişiye özel bir progresif camdır.
Pupilla mesafesi progresif cam kullanımında çok önemli bir etkendir. Bazen çok geniş veya çok dar pupilla mesafeleriyle karşılaşabiliriz. İşte bu müşterilerimiz için en uygun seçim, dünyada bir ilk olan Free-Form teknolojisiyle üretilmiş olan kişiye özel be 4ty+ XLS’dir.

SPORTSLINESPOR-Profesyonel Numaralı Bombeli Gözlük Camı
sport1

SPORTSLINE İLE SİZE SUNDUKLARIMIZ;
– Bombeli moda ve spor gözlüklerinde, daha net ve daha estetik camlar.
– Bombeli moda ve spor gözlüklerinde, daha net ve daha estetik camlar.
– Birçok renk ve ayna çeşitleri (gümüş, sarı, mavi ayna)
– Tüm gerekli verileri dikkate alarak özel hesaplama sonucunda optimize edilmiş camlar.
– Bu konuda 10 yılı aşkın bir tecrübe.
Bombeli gözlüklere numaralı camların takılması için mutlaka özel hesaplama gerekir. Standart numaralı gözlüklere göre bu tip camlar gözün önünde farklı bir açıyla durmaktadır. Bu tür bombeli gözlüklerde, odaklama ne yazık ki göz rotasyon merkezine göre yapılamıyor. Camlar gözlerin önünde eğri bir pozisyonda duruyor. Genelde bombeli çerçevelerde açı 15 – 25 derece arasındadır. Bu eğim sayesinde istenmeyen optik yan etkiler oluşturmaktadır. Bu tür camlar üretilirken numaraları, aksı, odakları, pupillası, burun aralığı, çerçeve eğimi ve bunun gibi daha çok birçok ölçü dikkate alınarak özel hesaplamalara tabi tutulup, kullanıcıya özel bir cam üretilmesiyle bu yan etkiler ve prizma azaltılır.
*Sportsline siparişi verirken dikkat edilmesi gereken hususlar:
– Sağ ve sol göz PD ve yükseklik mutlaka belirtiniz. Camı uygulayacağınız çerçeve üzerindeki şablonlara da sağlıklı bir şekilde işaretleyebilirsiniz.
– Bu bilgilerle birlikte mutlaka çerçeveyi de bize ulaştırınız.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.